BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA-CENTRUM PRZYJAZNE RODZINIE

BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA

OPIEKA POŁOŻNEJ MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNYCH WIZYT W DOMU ŚRODOWISKOWEJ W TRAKCIE TRWANIA CIĄŻY I PO PORODZIE / DORADCA LAKTACYJNY/*MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNYCH WIZYT W DOMU

KTG / POBIERANIE BADAŃ LABOLATORYJNYCH  U PACJENTKI

Płatność kartą:
nie
NAPISZ WIADOMOŚĆ przejdź do strony
Od: Kwiecień 13, 2013    2546 odsłon  39 poleceń    POLECAM!

Od kiedy można uczestniczyć?

W wizytach edukacyjnych w ciąży można uczestniczyć od 21 tygodnia ciąży aż do terminu porodu.

Kto może uczestniczyć?

W wizytach edukacyjnych w ciąży mogą uczestniczyć wszystkie zainteresowane ciężarne. Można i warto uczestniczyć wraz z osobą towarzyszącą.

Czego się uczymy?

Od kiedy można uczestniczyć?

Kto może uczestniczyć?

Czego się uczymy?

Cały cykl spotkań realizowany jest w blokach tematycznych dotyczących ciąży, porodu, połogu, pielęgnacji, laktacji i wielu innych związanych bezpośrednio z tematyką macierzyństwa i ojcostwa. Spotkania są realizowane w formie wykładów, warsztatów, prezentacji i dyskusji.

Ile to kosztuje?

Edukacja w ciąży jest całkowicie bezpłatna w ramach NFZ. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie ważnego ubezpieczenia i złożenie deklaracji wyboru położnej w naszej placówce. Dekl

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną osobę z wieloletnim praktycznym doświadczeniem: w szpitalu na oddziałach patologii ciąży, sali porodowej, patologii noworodka i wcześniaka, położnictwa; w przychodni: położnej, poradni K, położnej środowisko-rodzinnej.

Spotkania prowadzia

-specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa położniczego

-,doradca laktacyjny

-fizjoterapeuta,rehabilitant

-spec.pielęgniarstwa w dziedzinie szczepień

-spec pielęgniarstwa ratunkoiwego i pierwszej pomocy

oraz goście zaproszeni

W naszej Poradni funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu przydatnego podczas okresu laktacji, połogu i w pierwszych tygodniach życia dziecka.

Brak przypisanych tagów

Proszę czekać, trwa wczytywanie mapy..

Cennik usług

usługi na NFZ